Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wyrzucił niedopałek i… wpadł

Facebook Twitter

Przewodnik psa służbowego z bielskiej komendy zatrzymał 34-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, który kierował osobowym bmw pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna wpadł, gdy wyrzucił przez okno niedopałek papierosa, na co zareagował mundurowy. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

fot.sipa/pixabay

Przewodnik psa służbowego z bielskiej komendy, razem ze swoim czteronożnym partnerem – owczarkiem niemieckim o imieniu Mania – patrolowali okolicę Komorowic. Kiedy stróż prawa przejeżdżał ulicą Piłsudskiego, na jednym ze skrzyżowań zauważył, jak kierowca osobowego bmw, czekając na zmianę świateł, wyrzucił przez okno pojazdu niedopałek papierosa.

Mundurowy nakazał mu zjechać na pobocze. Po sprawdzeniu 34-letniego kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że ma on trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów. Za zaśmiecanie miejsca publicznego został ukarany mandatem karnym. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu natomiast kara nawet 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj