Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wysokie zwycięstwo Włókniarza w Rybniku

Facebook Twitter

W meczu 13 kolejki PGE Ekstraligi żużlowcy Eltrox Włókniarza wysoko pokonali w Rybniku drużynę PGG ROW 60:30. Był to zaległy mecz, który pierwotnie miał się odbyć w Częstochowie, jednak tor przy ul. Olsztyńskiej do tej pory nie nadaje się do jazdy i Włókniarz musiał drugi raz w tym sezonie pojechać wyjazdowy mecz w Rybniku.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn rywalizacja była dużo bardziej zacięta i żużlowcy z Częstochowy wygrali tylko 49:41. Tym razem drużyna rybnicka była tłem dla częstochowian i nie podjęła walki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie z Częstochowy był niepokonany Jason Doyle (13 pkt. + 2 bonusy) i Paweł Przedpełski (13 pkt. + 1 bonus). Do wyścigów nominowanych niepokonany był również Rune Holta, ale nie ukończył 15. biegu i ostatecznie zdobył w meczu 10 pkt + 2 bonusy. Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzieżowcy Włókniarza Cześtochowy: Jakub Miśkowiak (8 pkt.) i Mateusz Świdnicki (3 pkt. + 2 bonusy). Nieco słabiej wypadli Leon Madsen (8 pkt.+ 1 bonus) i Fredrik Lindgren (zaledwie 5 pkt.).

W ekipie ROW-u Rybnik liderem był Rosjanin Siergiej Łogaczow (9 pkt.).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj