Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wystawa w Domu Narodowym: od dzisiaj można tam oglądać „Twarze Cieszyna”

Facebook Twitter

Wystawa w Domu Narodowym to zbiór prac uczestników Pracowni Fotografii i Nowych Mediów, którzy wyszli na ulice miasta i uwiecznili na zdjęciach tych, których mijali po drodze.

Wystawa w Domu Narodowym

Wystawa w Domu Narodowym przez najbliższe dwa tygodnie

Z aparatami fotograficznymi ruszyli na ulice Cieszyna, by zrobić zdjęcia mieszkańcom miasta. We wtorek (9.07) wernisaż wystawy pod tytułem „Twarze Cieszyna”. To prace uczestników Pracowni Fotografii i Nowych Mediów, jaka działa w Domu Narodowym. Na wystawie zgromadzono zarówno fotografie grup młodzieżowych, dorosłych jak i dla seniorów, by pokazać różnorodność i bogactwo ludzkich doświadczeń, po jednej i drugiej stronie aparatu. „To taka mozaika życia codziennego w naszym mieście”- piszą organizatorzy wystawy.

Zdjęcia „Twarze Cieszyna” w Domu Narodowym przy rynku będzie można oglądać przez dwa tygodnie, wernisaż we wtorek o 17.00.

Wystawa jest prezentacją wybranych dzieł powstałych na zajęciach w Pracowni Fotografii i Nowych Mediów Domu Narodowego. Na wspólnej wystawie zostały zgromadzone prace zarówno z grup młodzieżowych, dla dorosłych jak i dla seniorów. Fotografia łączy pokolenia i daje dużą satysfakcję tworzenia.

W wystawie biorą udział: Kamila Kuczera, Katarzyna Dubiel, Małgorzata Bielesz-Sznapka, Daria Pust, Michał Pilch oraz
Bartłomiej Tabak.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024