Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wywiad na żywo z zespołem Tester Gier już w sobotę w halo! Rybnik

Facebook Twitter

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik zaprasza w sobotę (9.10.) o godzinie 12.00 na spotkanie z rybnickim zespołem Tester Gier. Wywiad z członkami zespołu odbędzie się zarówno w formule online, jak i "na żywo" w halo! Rybnik. Tester Gier to jedna z nielicznych kapel crossoverowych w Polsce, która postawiła na teksty w rodzimym języku.

Mają na swoim koncie koncerty z takim zespołami jak: Sucidal Tendencies, Sepultura, DRI, Agnostic Front i wiele innych. Zagrali setki koncertów w Polsce, jak i poza granicami kraju. „Wielkie Kontrakty Duże Wytwórnie” to piąty album w dorobku zespołu. Grupa ma na swoim koncie również kilka kompilacji – jedną z nich jest wydany w 2020 roku split „Blood For Blood”.

Tester Gier funkcjonuje nieprzerwanie od 2012 roku, a prace nad materiałem na album „WKDW” zostały już rozpoczęte w połowie 2019 roku, kiedy to powstały zalążki pierwszych tekstów i riffów. Z powodu bardzo spontanicznie wydanego splita z krakowskim Drown My Day, prace zostały wstrzymane. Panowie rozpoczęli ponownie prace nad płytą niedługo po trasie promującej Blood for Blood. Z powodu panującej aktualnie sytuacji na świecie, pewne rzeczy niestety musiały ulec zmianie… Ostatecznie album został dokończony i zarejestrowany w No Fear Records, jak każdy do tej pory wydany przez nich materiał.

Jak mówi zespół:

Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie” – to nasz pogląd na rzeczywistość i nasze życiowe doświadczenia – nie musisz się nimi sugerować i nie oczekujemy, że będziesz się z nami zgadzał, po prostu kliknij w link i zamów płytę w preorderze – tylko tyle od Ciebie chcemy!

Teledysk zapowiadający płytę „Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie”:

Link do spotkania online znajdzie się na profilu wydarzenia TUTAJ.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj