Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Z całej Polski płyną kondolencje dla bliskich zastrzelonego policjanta z Raciborza. Dziś na służbie zginął śp. Michał Kędzierski

Facebook Twitter

Prezydent Andrzej Duda, minister spraw wewnętrznych Mariusz Kamiński, komendant główny polskiej policji gen. insp. Jarosław Szymczyk czy wiceminister sprawiedliwości M. Woś składają w mediach społecznościowych kondolencje dla poległego dziś na służbie policjanta Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu młodszego aspiranta Michała Kędzierskiego.

Fot. gov.pl

Nie milkną echa dzisiejszego zdarzenia w Raciborzu. Przypomnijmy, w skutek policyjnej interwencji został śmiertelnie postrzelony funkcjonariusz na służbie młodszy aspirant Michał Kędzierski. Z całej Polski płyną kondolencje dla bliskich śp. zmarłego.

Jestem wstrząśnięty śmiercią funkcjonariusza Policji mł. asp. Michała Kędzierskiego. Zginął na służbie zabity przez bandytę. Nie ma zgody, aby ktokolwiek podnosił rękę na tych, którzy narażając życie służą społeczeństwu. Łącze się w bólu z Jego Bliskimi. Cześć Jego Pamięci!

-napisał na swoim Twitterze Andrzej Duda.

 

Z głębokim żalem przyjąłem informację o śmierci policjanta, zastrzelonego podczas interwencji w Raciborzu. Oddał na służbie to, co miał najcenniejsze – życie. Cześć Jego Pamięci! Zapewniam, że Bliscy poległego policjanta zostaną otoczeni naszą opieką

-napisał minister Mariusz Kamiński.

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, który wypełniając słowa roty ślubowania, zginął zastrzelony przez bandytę.Środowisko policyjne pozostaje w głębokim żalu i smutku, a sercem z rodziną i najbliższymi.
Cześć Jego Pamięci!

– Wyraził swój żal komendant  główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

W Raciborzu zginął policjant na służbie w strzelaninie z kryminalistą. Sprawca został zatrzymany. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego. Cześć jego pamięci!

-napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

W #Racibórz zginął policjant na służbie w strzelaninie z kryminalistą. Sprawca został zatrzymany. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego. Cześć jego pamięci!

Opublikowany przez Michała Wosia Wtorek, 4 maja 2021

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj