Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Z myślą o owadach. Biblioteka i Arboretum zapraszają na warsztaty przyrodnicze dla dzieci

Facebook Twitter

1 sierpnia w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbędą się warsztaty terenowe dla dzieci zatytułowane „Rośliny owadopylne”. To ważne zajęcia, na ważny temat.

W poniedziałek 1 sierpnia o godzinie 10.00 dzieci w wieku od lat 7 do 12 lat mogą wziąć udział w warsztatach przyrodniczych poświęconych roślinom owadopylnym. Uczestnicy poznają rośliny, dzięki którym dobroczynne owady – tak zwane „zapylacze” mają co jeść. Warsztaty poprowadzą pracownicy Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lipca 2022r. w EURECE – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, tel. 32 415 37 24 wew. 26 lub 500 334 249, e-mail: od@biblrac.pl.

Zbiórka uczestników na parkingu przed Arboretum, ul. Markowicka 17.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „ŁĄCZY NAS BIBLIOTEKA” dofinansowanego ze środków konkursu BLISKO Narodowego Centrum Kultury. Arboretum Bramy Morawskiej jest partnerem biblioteki w realizowanym projekcie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj