Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Za dług porwali i pobili 23-latka z Raciborza. Policja zatrzymała sprawców

Facebook Twitter

Przyszli odebrać dług, zaatakowali 23-latka na klatce schodowej kamienicy przy ulicy Zacisznej w Raciborzu. Policja informuje o zatrzymani napastników. To mężczyźni w wieku 30 i 46 lat zatrzymani przez raciborskich kryminalnych i 29-latek zatrzymany przez policjantów z Głubczyc.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Ponad 2 tygodnie temu, 26 czerwca młody mężczyzna został zaatakowany na klatce schodowej kamienicy, wprowadzony siłą do samochodu BMW, a następnie dotkliwie pobity. Jak wyjaśniają mundurowi chodziło o dług, odebranie udzielonej pożyczki, jak również wymuszenie kilkudziesięciu tysięcy.

Po całym zajściu napastnicy się oddalili. Raciborzanin w wyniku ataku doznał ogólnych obrażeń ciała. Raciborscy policjanci po otrzymaniu informacji o przestępstwie w ciągu kilku dni po zajściu ustalili 3 sprawców przestępstwa. Zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30, 46 lat związanych z przestępstwem. Natomiast trzeci podejrzany 29-latek wpadł w ręce głubczyckich stróży prawa. Sprawa była o tyle trudna, gdyż napastnicy przebywali na terenie powiatu głubczyckiego. Dwaj sprawcy pobicia to mieszkańcy Raciborza oraz mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Zatrzymanym mężczyznom grozi do 5 lat w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj