Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Za nami XXII Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK 2017

Facebook Twitter

Nazwali się parą nr 2, ale byli bez wątpienia parą nr 1. Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk zdobyli najwięcej nagród podczas tegorocznego Ryjka. Imprezę zakończyły wczorajsze (27.11.) koncerty w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Złote koryto publiczności i tajnego jurora trafiło właśnie w ich ręce.

Arkadiusz Żabka rozmawiał z duetem tuż po ogłoszeniu wyników konkursu:

Ewa Błachnio kiedyś w Kabarecie Limo, a Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów, jak to się stało, że stworzyli wspólnie sceniczny projekt?

Ryjek to nie tylko nowe odkrycia, ale również powroty. W tym roku był to między innymi Kabaret Hrabi, który wrócił na festiwal z nowym programem.

-mówiła Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys z Kabaretu Hrabi. W poniedziałek (27.11.) w Teatrze Ziemi Rybnickiej czwarty dzień Rybnickiej Jesieni Kabaretowej upłynął pod znakiem Roberta Korólczyka i Kabaretu Młodych Panów.

W pierwszym spektaklu zobaczyliśmy program „50 twarzy Roberta Korólczyka” Zaprosił on Andrzeja Grabowskiego, Piotra Cyrwusa, Kabaret Ani MruMru, Annę Pitułę i zespół Future Folk:

Tegoroczną Rybnicką Jesień Kabaretową zakończył program Kabaretu Młodych Panów i gości pod tytułem „Święta, święta” a na Ryjku był z mikrofonem Arkadiusz Żabka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022