Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabaw się w Sherlocka Holmesa i znajdź ukryty skarb! Zapisy na Dzieciniadę 2021 w Rybniku

Facebook Twitter

Kto chciałby się zabawić w Sherlocka Holmesa i znaleźć ukryty skarb? To zadanie w tegorocznej Dzieciniadzie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza do zabawy dzieci w wieku od 6 do 15 lat, wspólnie z opiekunami.

fot. pixabay.com

Tym razem formą rywalizacji są podchody, można więc wziąć w nich udział rodzinnie. Warunkiem jest zapisanie się do końca października i odebranie pakietu startowego na Pływalni Yntka (7.00-21.00). Potem trzeba odnaleźć trzy ukryte punkty, kody QR i wykonać zadania. Pod niektórymi kodami uczestnicy znajdą wirtualnie złote monety, a na każdej z tras pojawi się jedna słowna podpowiedź, gdzie ukryty w Rybniku jest skarb. Trasy wiodą do Parku Kozie Górki, Parku Wiśniowiec i do ośrodka w Kamieniu. Zabawa startuje w połowie października, czas na wykonanie zadania jest do 5 listopada.

Zapisy do końca października lub do wyczerpania 100 miejsc TUTAJ.

W pakiecie startowym znajdą się materiały edukacyjne (niezbędne do wykonania zadań), mapy, informacje o lokalizacji tras oraz krótki niezbędnik, w którym znajdą się wszystkie potrzebne informacje do wykonania zadań.

Finał zabawy odbędzie się 6 listopada (sobota), jego forma będzie uzależniona od panujących obostrzeń związanych ze stanem epidemicznym. Uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o formie finału.

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj