Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabaw się, zaszczep się i spisz się. Rydułtowy w niedzielnej akcji

Facebook Twitter

3 w 1, czyli niedziela (20.06.) na rynku w Rydułtowach. Będzie można przy zabawie zdobyć informacje na temat budżetu obywatelskiego, tegoroczna edycja wystartowała w ostatni poniedziałek (14.06.). Będzie można zaszczepić się preparatem firmy Pfizer. Będzie także otwarty mobilny punkt Spisu Powszechnego.

fot. raciborz.com.pl

Jeśli ktoś nie zdąży, nie ma problemu. Magistrat już zapowiada kolejne tego typu akcje. Podobne wydarzenia będą miały miejsce w następne niedziele: 27.06 przy Bibliotece Miejskiej oraz 4.07 przy kościele w Radoszowach.

ZABAW SIĘ!

W niedzielę na rynku będzie szansę przyjść i zaczerpnąć porad w ramach przygotowań projektów do Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego. Punkt konsultacyjny otwarty będzie dla Mieszkańców od godziny 9:00 do 14:00. Razem możemy sprawić, że nasze miasto będzie jeszcze lepsze! Dodatkowo przeprowadzone zostaną gry i zabawy dla najmłodszych, zorganizowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach.

ZASZCZEP SIĘ!

Tego samego dnia oferujemy Wam możliwość zaszczepienia się na miejscu, czyli właśnie na rynku! Szczepimy preparatem firmy Pfizer od 9:00 do 13:00. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

SPISZ SIĘ!

Podczas wydarzenia otwarty będzie dla Was punkt mobilny Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Możliwe jest przyjście i dokonanie samospisu internetowego na przeznaczonym do tego stanowisku od 9:00 do 14:00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj