Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Zabawa w chowanego” już w marcu 2020 r. Tomasz Sekielski zdradza szczegóły swojego nowego filmu [WIDEO]

Facebook Twitter

W piątek (07.02.) wieczorem w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbyło się spotkanie Tomasza Sekielskiego z raciborską publicznością.

Tomasz Sekielski opowiadał o swoim filmie „Tylko nie mów nikomu”, opowiadający o wykorzystywaniu seksualnym małoletnich przez księży katolickich w Polsce i ukrywaniu tych praktyk przez kościelnych hierarchów, o kolejnych filmach, jakie realizuje, a także o sobie i swoim życiu prywatnym. Biblioteka zapełniła się widzami tak, że trzeba było dostawiać dodatkowe krzesła.

Tomasz Sekielski w marcu zapowiada drugą część filmu opowiadający o wykorzystywaniu seksualnym małoletnich przez księży katolickich w Polsce pt. Zabawa w chowanego. Reporterowi Radia 90 Przemkowi Niedźwieckiemu udało się wydobyć kilka ciekawych informacji o najbliższych planach filmowych reżysera. Zobacz rozmowę na wideo:

Zobacz fragment spotkania z Tomaszem Sekielskim w raciborskiej bibliotece na żywo:

Zobacz zdjęcia ze spotkania:

Tomasz Sekielski współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym i Po prostu. Na swoim koncie ma współpracę z radiem Tok FM, Radiem dla Ciebie, a także i największymi polskimi portalami internetowymi. Jest też twórcą filmów dokumentalnych Władcy marionetek, 8.38 i Tylko nie mów nikomu, który na YouTube miał ponad 23 miliony odsłon. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście „The Bloomberg 50. The people who define 2019”. Jako autor thrillerów debiutował w Domu Wydawniczym REBIS trylogią „Sejf” – Sejf, Sejf. Obraz kontrolny i Sejf. Gniazdo Kruka. Napisał również thrillery polityczne pt. Zapach suszy i Smak suszy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2024