Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Propozycja dla najmłodszych: „Zabawy wokół kina” w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na nowy cykl zajęć dla dzieci i młodzieży „Zabawy wokół kina”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 października br. o 15:00, przed emisją filmu „Mulan”.

„Mulan”

Nowa wersja klasycznej animacji podbija serca widzów na całym świecie. Filmową adaptację pierwowzoru już niedługo można będzie zobaczyć w Kinie Pegaz. Tą premierą Wodzisławskie Centrum Kultury rozpocznie nową propozycję bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży. Cykl „Zabawy wokół kina” to zaproszenie do świata ulubionych postaci bajkowych i filmowych. Podczas zajęć uczestnicy skorzystają z różnorodnych form aktywności – będzie muzycznie, plastycznie i twórczo.

Główną postacią najbliższego spotkania będzie bohaterka filmu „Mulan”, który w Kinie Pegaz wyświetlany będzie przez dwa kolejne weekendy o godz. 16:00 – od 9 do 11 października oraz od 16 do 18 października. Mulan stanie się inspiracją do artystycznych zabaw, na które WCK zaprasza dzieci w wieku od sześciu lat.

Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Na zajęcia obowiązują zapisy, przyjmowane pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl do 8 października.

Cykl „Zabawy wokół kina” jest naszą nową propozycją dla najmłodszych, zachęcającą do twórczego spędzania wolnego czasu z ulubionymi bohaterami z dużego ekranu. Spotkania te będą doskonałą okazją do wprowadzenia młodych widzów w atmosferę kina i jeszcze lepszego odbioru pozycji repertuarowych premierowego Kina Pegaz

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj