Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabierz pupila i pędź w niedzielę (13.09.) na Jastrzębski DogTrekking

Facebook Twitter

Las Kyndra w Jastrzębiu to miejsce zbiórki właścicieli psów i ich pupili, którzy będą mieli ochotę na spacer połączony z dobrą zabawą. To już III edycja wydarzenia organizowanego pod nazwą Jastrzębski DogTrekking.

fot. Łukasz Parylak /.jastrzebie.pl

Zasady zabawy wyjaśnia organizator DogTrekking’u, Rafał Grzybek:

Tam ludzie dostają na miejscu mapy, stosownie do tego, jaką trasę wybrali. Jest 5 km i 10 km. Na mapie są zaznaczone punkty, które trzeba będzie zaliczyć i zebrać fanty od harcerzy. Te fanty trzeba potem dostarczyć na metę. W zależności od tego kto wybrał jaką trasę, będzie to dłużej lub krócej trwało. Liczy się kolejność dotarcia na metę, jeżeli chodzi o zwycięzców.

Z jakimi zadaniami będą musieli poradzić sobie uczestnicy?

Mogę zdradzić, że jednym z takich fajnych elementów na końcu będzie np. utrzymanie kubka z wodą, który trzeba donieść na metę. Trzeba będzie odpowiedzieć na parę pytań, będą to pytania dotyczące czworonogów, z wiedzy ogólnej. (…)

Radio 90: Taka przyjemna integracja ze swoim pupilem.

Tak, tak. Najważniejsza w tej imprezie jest zabawa, zwycięstwo ma drugorzędne znaczenie. Tutaj zwycięzcami są wszyscy. Wspieramy schronisko. Ważne jest, żeby ruszyć ludzi z domu i spędzić trochę czasu z psami.

Żeby wziąć udział w zabawie trzeba wcześniej się zgłosić, nie będzie można zrobić tego na miejscu.

Należy wysłać zgłoszenie na adres: treserpsow@tropdogrzybka.pl podając imię i nazwisko zawodników (można startować grupami), imię psa, telefon kontaktowy oraz wybraną długość trasy i załączając dowód wpłaty 20 złotych wpisowego na rzecz jastrzębskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt (w tytule przelewu należy wpisać „DogTrekking TropDoGrzybka2020”).

W trasę należy zabrać też telefon komórkowy, miskę i wodę dla psa. Wszystkie szczegóły na temat zasad uczestnictwa w imprezie znajdują się na facebooku Jastrzębski Dog Trekking.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj