Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabójca spod Częstochowy wciąż nieuchwytny. Policja pokazuje jak może wyglądać po roku od zbrodni

Facebook Twitter

Także policja w naszym regionie publikuje apel o pomoc w poszukiwaniach Jacka Jaworka, to oskarżony w sprawie potrójnego morderstwa na Śląsku. Śledczy tym razem opublikowali tzw. portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny.

Do zbrodni doszło w nocy z 9 na 10 lipca w 2021 roku w miejscowości Borowce (pow. częstochowski). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce awantury domowej po kilkunastu minutach od zgłoszenia, znaleźli 3 ciała. Zginęło 44-letnie małżeństwo i ich 17-letni syn. Podejrzewany o tę zbrodnię Jacek Jaworek jest nadal poszukiwany przez organy ścigania. Śledczy tym razem opublikowali tzw. portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny. Obrazują one jak może obecnie wyglądać, jak mógł zmienić swój wygląd, aby uniknąć schwytania. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj