Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabytkowe obiekty, punkty widokowe, trasy górskie…Zwiedzaj Wisłę i Ustroń z nową aplikacją

Facebook Twitter

 W majowy weekend, ale nie tylko, można zwiedzać beskidzkie miejscowości korzystając z KompasGo. To okazja, by poznać okolicę aktywnie w trakcie krótszych lub dłuższych wycieczek, odwiedzając wiele ciekawych miejsc.

fot.mat.prasowe

Aplikacja wskaże konkretne cele do osiągnięcia, a o poszczególnych miejscach opowie w nietypowy i nieencyklopedyczny sposób. Bez suchych, pompatycznych faktów, a z dużym dystansem.

Chcemy pokazać fajne, wyjątkowe miejsca, pełne klimatu i z ciekawymi historiami. Chcemy, żeby każdy odkrył Wisłę i Ustroń na nowo

– mówi Rafał Kamiński, autor pomysłu. Wśród 54 różnych miejsc oznaczonych specjalną tabliczką z kodem QR są muzea, zabytkowe obiekty, punkty widokowe, trasy górskie, historyczne i ważne miejsca.

fot.mat.prasowe

Poszczególne punkty odkrywa się jeden po drugim. Nie dowiemy się, gdzie będzie kolejny punkt zanim nie odkryjemy poprzedniego. Ta niewiadoma i chęć sprawdzenia, co będzie dalej, zawsze bardzo motywuje do działania. Ważne jest to, że możemy przerwać zabawę w danym punkcie i wrócić do niej w tym samym miejscu następnego dnia.

Aplikacja KompasGo jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, turystów, dla każdej osoby zainteresowanej aktywnością na świeżym powietrzu i zwiedzaniem. I co ważne: jest darmowa.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj