Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zackary Phillips nie zagra już w JKH GKS Jastrzębie

Facebook Twitter

Ta informacja zapewne zmartwi kibiców mistrza Polski w hokeju na lodzie JKH GKS Jastrzębie. W przyszłym sezonie w zespole nie zagra kanadyjski napastnik Zackary Phillips. To on był jednym z "ojców" zwycięstwa w finałowej batalii o mistrzostwo, pomógł drużynie także w sięgnięciu po superpuchar i puchar Polski.

fot.jkh.pl

Sezon zakończył jako lider w punktacji kanadyjskiej. W 52 rozegranych meczach ligowych i pucharowych Phillips zapisał na swoje konto 59 pkt. za 26 bramek i 33 asysty.

Nie będzie Phillipsa ale klub informuje, że przedłużył kontrakty z 6 innymi hokeistami. Podpisy na nowych umowach złożyli: Jakub Gimiński, Dominik Jarosz, Marcin Horzelski, Oskar Prokop, Marcin Płachetka i Dawid Wróblewski.

Najdłużej obowiązywać będą umowy z młodymi wychowankami klubu, czyli Marcinem Płachetką i Dawidem Wróblewskim. Obaj napastnicy pozostaną na Jastorze jeszcze przez co najmniej cztery lata. Dwuletnie kontrakty podpisali natomiast obrońca Jakub Gimiński, napastnik Dominik Jarosz i bramkarz Oskar Prokop. Z kolei defensor Marcin Horzelski przedłużył umowę z naszym klubem o kolejny rok, czyli do sezonu 2022/2023.

Przypomnijmy, że wcześniej nowe kontrakty z JKH GKS Jastrzębie podpisali Mateusz Bryk, Kamil Górny, Maciej Urbanowicz, Patrik Nechvatal, Roman Rac i Michał Kieler.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 11 maja 2021