Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaduszki Jazzowe w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Zespół Przemysław Strączek Quartet wystąpi już w piątek, 30 października o godzinie 19:00 na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Kwartet w swoim programie sięgnie po standardy jazzowe. Zespół, poza odwołaniem do standardów jazzowych, wykona także kompozycje z tegorocznej płyty „Fig Tree”.

To szósty album gitarzysty Przemysława Strączka, składający się z ośmiu autorskich kompozycji. Lider uchwycił w swojej muzyce zarówno magię jazzowej improwizacji, jaki i motorykę jazzowego brzmienia.

Zapraszam na koncertowy wieczór, który wypełni muzyka jazzowa w doskonałym wydaniu. Ciekawe kompozycje w wykonaniu wytrawnych muzyków prowadzonych przez Przemysława Strączka z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających wielbicieli jazz

– zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zachętą, by uczestniczyć w tej muzycznej uczcie, jest też niewątpliwy talent wykonawców. Na scenie WCK wraz z Przemysławem Strączkiem wystąpią:

  • Marcin Kaletka, saksofonista, kompozytor oraz pedagog współpracujący ze znanymi postaciami polskiej oraz zagranicznej sceny jazzowej,
  • Piotr Narajowski, doceniony w prestiżowych konkursach jazzowych kontrabasista
  • Patryk Dobosz, perkusista okrzyknięty wirtuozem tego instrumentu, współpracujący z artystami światowego formatu.

Bilety na to wydarzenie dostępne TUTAJ oraz w kasie WCK.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj