Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaduszki muzyczne w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Facebook Twitter

III Rybnickie Zaduszki Muzyczne. To zaproszenie do Teatru Ziemi Rybnickiej na piątek (4.11.). Koncert w hołdzie Największej Orkiestrze Świata rozpocznie się o 18.00.

W trzeciej edycji imprezy wystąpią zespoły Blend, Blueset, Bye The Way, Kaduceus, Mikstura, Seattle Sound Project, Sekcja, Supersonic, The Blues Experience, The Farsk, Trans Sfer, Van Holtz oraz tancerki Studia Tańca Vivero.

Historia rybnickich zaduszek muzycznych rozpoczęła się w 2014 roku, w Klubie Pod Teatrem. Pierwszy koncert powstał z inicjatywy właścicieli Klubu Pod Teatrem oraz Non Stop Music, nieformalnej organizacji zajmującej się organizacją wydarzeń muzycznych w Rybniku i nie tylko. Jednego listopadowego wieczoru w Klubie Pod Teatrem wystąpiło 10 spontanicznie dobranych kapel. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Stąd pomysł kontynuacji imprezy w 2015 roku na większej sali. Za zgodą dyrekcji Teatru Ziemi Rybnickiej drugie Zaduszki Muzyczne odbyły się w sali widowiskowej. Na scenie zaprezentowało się 60 muzyków, a frekwencja była dwa razy większa niż rok wcześniej.

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj