Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Zadzwoń, jeśli masz problem

Facebook Twitter

Profesjonalna pomoc doświadczonych psychologów dla dzieci i młodzieży. Ministerstwo Edukacji Narodowej 1 października uruchomiło bezpłatną, całodobową infolinię. Swoimi radami oprócz psychologów, dzielą się również prawnicy. Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

Masz problemy w szkole lub w domu? Potrzebujesz z kimś porozmawiać? Czujesz się przygnębiony? Jesteś ofiarą przemocy? Powinieneś zadzwonić pod ten numer 800 080 222.

– czytamy w informacji na temat infolinii. Każda młoda osoba, która zechcą porozmawiać o problemach, może zadzwonić i uzyskać poradę. Numer jest bezpłatny, dyżury prowadzone są całodobowo. W ramach infolinii pracownicy fundacji wspierają również osoby dorosłe, opiekunów i nauczycieli, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi. Wszystkie działania są realizowane anonimowo.

Jak informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, specjaliści Fundacji ITAKA to doświadczeni psychologowie, pedagodzy i prawnicy. Osoby, które nie chcą rozmawiać przez telefon, mogą skorzystać z internetowego czatu i tą drogą uzyskać odpowiedź. Pełen wykaz dyżurów osób udzielających wsparcia jest na oficjalnej stronie projektu: www.liniadzieciom.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lutego 2020