Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaginął Pavlo Baran. Policjanci poszukują 34-letniego obywatela Ukrainy

Facebook Twitter

Mężczyzna ostatni raz był widziany wczoraj (23.01.) około godziny 14:00 w Goleszowie. Potem poszedł na dworzec kolejowy w Ustroniu, gdzie wsiadł do pociągu relacji Wisła- Katowice. Wiadomo, że po 15:30 wysiadł w Tychach na dworcu kolejowym i udał się w kierunku ul. Damrota. Do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Pavlo Baran jest osobą niepełnosprawną, zna język polski, ale posługuje się nim słabo. Według rodziny nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji, wymaga pomocy i opieki. Jeżeli ktoś może pomóc w poszukiwaniach proszony jest o kontakt z policją.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała,włosy krótkie, faliste, ciemnoblond,
  • porusza się w charakterystyczny sposób ze względu na wadę postawy-jest lekko przygarbiony,
  • w chwili zaginięcia był ubrany w szarą kurtkę, szare spodnie, czarną czapkę z niebieskim napisem z przodu i czarne obuwie,
  • nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. Może mieć przy sobie kopię ukraińskiego pozwolenia na przejazdy na terenie Lwowa oraz klucze do domu.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 997, 112!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj