Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaginiony w Krościenku, odnaleziony w Ustroniu

Facebook Twitter

Zaginiony w Pieninach, odnaleziony w Beskidach. Szczęśliwy finał poszukiwań 76-latka miał miejsce w Ustroniu. zdezorientowany 76latek przejechał samochodem ponad 160 km!

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Zaginięcie 76-latka, mieszkańca Krościenka n/Dunajcem, zgłosiła 7 czerwca zaniepokojona rodzina. Mężczyzna wyszedł z domu i od tego momentu nikt nie miał z nim kontaktu. Minęła pełna doba od zgłoszenia zaginięcia, do odnalezienia zaginionego w Ustroniu na ul. Katowickiej.

76-latek siedział w samochodzie na poboczu drogi, zareagował mieszkaniec Ustronia, któremu sytuacja wydała się podejrzana. Zgłaszający w trakcie rozmowy z kierowcą peugeota zauważył, że 76-latek nie jest w ogóle zorientowany, co się dzieje i gdzie się obecnie znajduje. Powiadomił o zdarzeniu Policję i zaopiekował się 76-latkiem do momentu przyjazdu mundurowych. Stróże prawa ustalili dane mężczyzny. Jak się okazało, był on poszukiwany, jako osoba zaginiona. Jego zniknięcie zgłosiła dzień wcześniej rodzina.

Mieszkaniec Kluszkowic, z miejsca zamieszkania do Ustornia przejechał ponad 160 km… Po konsultacji lekarskiej okazało się, że nie jest wymagana hospitalizacja. Policjanci przewieźli zaginionego do jednostki Policji, powiadomili rodzinę i zaopiekowali się nim do momentu przyjazdu najbliższych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj