Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zakaz ruchu ciężarówek na odcinku ul. Folwareckiej

Facebook Twitter

To ważna zmiana w organizacji ruchu w centrum Żor. Od najbliższego piątku (20.01.) na odcinku od skrzyżowania z Aleją Armii Krajowej w kierunku ul. Ogniowej, nie będą mogły jeździć ciężkie pojazdy. Zakaz nie obejmie pojazdów służb miejskich, autobusów oraz posiadaczy zezwoleń.

Dojazd pojazdów ciężarowych do posesji mieszkańców będzie możliwy od ul. Rybnickiej i Przemysłowej. Warto dodać, że ul. Rybnicka na odcinku od ronda rówieńskiego tj. od strony autostrady A1 do skrzyżowania z ul. Przemysłową została dopuszczona dla ruchu pojazdów ciężarowych.

Magistrat zwraca uwagę, że przedsiębiorcy powinni poinformować dostawców oraz odbiorców o zamianie organizacji ruchu. W terminie do 27 stycznia br. powinni także zmienić treść tablic reklamowych wskazujących dojazd do firm, zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania Alei Armii Krajowej z ul. Folwarecką, kierując go ul. Folwarecką i Ogniową oraz do firm zlokalizowanych przy skrzyżowaniu ul. Folwareckiej i Ogniowej kierując go od strony ul. Rybnickiej i Przemysłowej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024