Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Zakończenie sezonu narciarskiego na lodowcu Hintertux

Facebook Twitter

Choć pożegnania na ogół nie są łatwe, z Polską Informacją Turystyczną działającą w Tyrolu zakończenie sezonu jest zawsze przyjemne, pełne dobrej zabawy i atrakcji na stokach i poza nimi. Zapraszamy więc serdecznie na XXI edycję The Polish Pow(d)er Week in Hintertux, czyli coroczną polską majówkę na lodowcu.

W dniach 29.04-04.05.2016 r. organizatorzy zapewnią Wam program pełen wrażeń:

Polskie Centrum Testowe – idealne miejsce dla osób chcących wypróbować nowinki sprzętowe topowych brandów.

Skiguiding z wykwalifikowanymi instruktorami ze szkoły narciarskiej Mixtura – coś dla chcących się podszkolić i przy okazji poznać najciekawsze trasy na lodowcu.

Narciarsko-snowboardowe Zawody o Puchar Świstaka – jeśli lubicie sportową rywalizację to obowiązkowy punkt dla Was. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Atrakcje wieczorne w lokalu Die Kleine Tenne – dyskoteka, wieczór tematyczny (tym razem będzie nam towarzyszył nastrój „grozy” rodem z legendy o hrabim Drakuli) oraz koncert: wieczór z utworami ze spektaklu „Skazany na bluesa” w wykonaniu grupy Ścigani.

Ognisko pożegnalne – z polskimi kiełbaskami pieczonymi na ognisku, pysznym grzańcem oraz piwem od sponsora imprezy – Browarów Fortuna.

Dodatkowo będzie na Was czekać „strefa relaksu”, zabawy, konkursy oraz elementy szkoleń lawinowych – pokażemy działanie plecaków lawinowych firmy Mammut.

Lodowiec Hintertux jest jedynym całorocznym terenem narciarskim w Austrii, który oferuje  miłośnikom spędzania czasu na śniegu znakomicie przygotowane stoki przez 365 dni w roku. I to wszystko aż do wysokości  3.250 m n.p.m.! Warunki do zabawy i uprawiania sportów zimowych podczas XXI The Polish Pow(d)er Week in Hintertux będą więc zapewnione, a atmosfera tego tygodnia z pewnością będzie niezapomniana.

Zapraszamy do udziału w imprezie!

Więcej informacji można znaleźć na stronach:

http://www.zillertalinfo.eu

http://www.facebook.com/tyrolinfo

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj