Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żaluzje bambusowe 50 mm na wymiar – pomysł na dekorację niestandardowych okien [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Wśród osłon okiennych w ostatnim czasie popularnością cieszą się żaluzje bambusowe z szerokimi listwami. W sklepach znajdziesz żaluzje bambusowe 50 mm lub 25 mm. Co oznaczają te wymiary? Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią szerokość oraz w jakich wnętrzach warto wykorzystać tego typu przysłony.

mat. nadesłane

Żaluzja z bambusa – ekologiczny wybór

Parametrem, na który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze żaluzji okiennych, jest szerokość lameli. W opisie podawana jest zawsze w milimetrach. Jak dobrać właściwy wariant? Sugeruj się aranżacją wnętrza i swoimi indywidualnymi preferencjami. Bambusowe żaluzje pod względem estetycznym przypominają modele drewniane, jednak wyróżnia je ekologiczność. Żadne drzewo nie rośnie szybciej niż bambus, który jest w stanie zwiększyć swoją wysokość nawet o 30 cm w ciągu jednego dnia!

Aranżacja z żaluzjami drewnianymi (bambusowymi) 50 mm FLIP / mat. nadesłane

Nawet jeśli ekologia nie jest dla ciebie kluczowa, bambusowe żaluzje będą dobrym wyborem. Naturalne tworzywo świetnie pasuje do różnych wnętrz np. w popularnym od lat stylu skandynawskim. Bez wątpienia każde pomieszczenie po zamontowaniu w oknach bambusowych lameli stanie się bardziej przytulne.

Atutem bambusowego tworzywa jest lekkość. Użytkowanie bambusowych żaluzji nie sprawia żadnego problemu. Co ważne, dzięki temu, że bambus rośnie w wilgotnych lasach równikowych, wilgoć nie jest mu straszna. Bez obaw możesz więc umieścić wykonane z tego materiału przysłony w łazience lub kuchni. Żaluzje z bambusa są odporne na działanie pary wodnej i nie będą się odkształcać.

Gdzie znajdziesz tanie żaluzje bambusowe na wymiar?

Czy egzotyczne pochodzenia bambusa wpływa na wyższą cenę? Nie! Wysokiej jakości, korzystne cenowo żaluzje bambusowe 50 mm kupisz np. w sklepie Clicky.pl. Produkowane są ręcznie, więc możesz zamówić model na wymiar – idealnie dopasowany do rozmiaru wnęki okiennej lub szyby. Duży wybór kolorów sprawia, że możesz umieścić bambusowe żaluzje nawet w nietypowo urządzonym pomieszczeniu. Możliwość zamówienia wzornika to świetna opcja, by dobrać idealny odcień bambusowych żaluzji do wymarzonej aranżacji.

Żaluzje bambusowe 50 mm FLIP w mlecznym odcieniu / mat. nadesłane

Jak trwałe są żaluzje bambusowe?

Wysoka cena nie zawsze jest gwarancją niezawodności. Jeśli chcesz być spokojny o jakość bambusowych żaluzji, zdecyduj się na zakup od producenta, który oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm rozsuwania.

Bambus jest wytrzymałym drewnem, które przy odpowiedniej konserwacji i regularnym czyszczeniu może Ci wiernie służyć przez wiele lat. Pamiętaj tylko, by stosować się do zaleceń producenta i odpowiednio dbać o żaluzje. Przecieraj je co jakiś czas lekko zwilżoną ściereczką, a będą cieszyć oko przez bardzo długi czas.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj