Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zamknięcie ulicy Żorskiej w Rybniku. Zakaz wjazdu już od poniedziałku

Facebook Twitter

Tak jak zapowiadano utrudnienia rozpoczną się w najbliższy poniedziałek (22.04.), wszystko w związku ze wznowieniem budowy na odcinku pomiędzy rondem Boguszowickim a granicą miasta. Planuje się całkowite zamknięcie ulicy Żorskiej na odcinku od ulicy Sygnały do ulicy Gotartowickiej oraz wprowadzenie sygnalizacji wahadłowej na Rondzie Gotartowickim.

Zmienione zostaną również trasy przejazdów miejskich autobusów.

Objazd do ul. Żorska (DW 935): ulicą Prostą (DW 935), przez rondo Boguszowickie, ulicą Boguszowicką, ulicą  Gotartowicką do ulicy Żorskiej

Objazd Racibórz (DW 935), Centrum: ulicą Żorską (DW 935), ulicą Gotartowicką, ulicą Boguszowicką przez rondo Boguszowickie do ulicy Prostej (DW 935)

Objazd do ul. Sygnały dla pojazdów do 3,5t: ulicą Żorską (DW 935), ulicą Gotartowicką, ulicą Boguszowicką przez rondo Boguszowickie, ulicą Żorską (DW 935), ulicą Ligocką, ulicą Wolną do ulicy Sygnały

Objazd do ul. Sygnały dla pojazdów powyżej 3,5t: ulicą Żorską (DW 935), ulicą Gotartowicką, ulicą Boguszowicką przez rondo Boguszowickie, ulicą Prostą (DW 935) ulicą Karola Miarki, ulicą Przemysłową, ulicą Wolną do ulicy Sygnały.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024