Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapalił i pobił

Facebook Twitter

Pociąg z opóźnieniem trafił do celu a on do szpitala. Mowa o mieszkańcu Wodzisławia – Śląskiego, który w miniony weekend podróżował pociągiem relacji Świnoujście – Przemyśl.

Mężczyzna zapalił papierosa w toalecie. Gdy dym wyczuła kierownik pociągu, upomniała podróżnego. Ten jednak zaczął krzyczeć na kobietę. Według jej relacji palacz rzucił się na nią z pięściami.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że jeden z pasażerów pociągu relacji Świnoujście – Przemyśl nie zastosował się do zakazu palenia papierosów obowiązującego na terenie pociągu. Po zwróceniu mu uwagi przez kierowniczkę pociągu zareagował agresją i doszło do naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia pani kierownik pociągu. 

– mówiła sierżant Katarzyna Święcicka p.o. rzecznika prasowego komendy policji w Świnoujściu. Pracownica kolei, broniąc się, miała z całej siły odepchnąć agresywnego napastnika. Mężczyzna upadł i rozbił sobie głowę. Jego podróż zakończyła się, zanim jeszcze się zaczęła, ponieważ trzeba było szyć ranę. Teraz sprawą zajmują się świnoujscy policjanci.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 lipca 2021