Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zapisy do I Żorskiego Cross Triathlonu – Śmieszek 2019

Facebook Twitter

Chcesz sprawdzić jak to jest być człowiekiem z żelaza? Najbliższa okazja w Żorach. To tam odbędą się zawody triathlonowe. Trwają zapisy do I Żorskiego Cross Triathlonu – Śmieszek 2019. Imprezę zaplanowano w połowie września (15.09.), a zawody mają zachęcić do uprawiania tej dyscypliny sportu, odbędą się na skróconych dystansach.

fot. skeeze/ pixabay.com

To nasz nowy pomysł na zaktywizowanie mieszkańców – mówi zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, Marek Utrata:

Zawsze, co roku staramy się tworząc program MOSIR-u- terminarz- zrobić taki remanent: co wyrzucić, co się nie sprawdza, ale zawsze staramy się jedną czy dwie imprezy dodać. W tym roku padł traf na triathlon, tym bardziej, że żorzanie odnoszą coraz więcej sukcesów na arenie ogólnopolskiej czy międzynarodowej. Coraz więcej osób w Żorach czy wokół Żor trenuje triathlon, stąd pomysł: czemu nie w Żorach? Będzie to 1/8 triathlonu, czyli takie dystanse skrócone.

Zawody nie są wymagające – potwierdza triathlonista amator z Grupy Biegowej HR-Max Żory, która jest współorganizatorem imprezy, Grzegorz Pysz Posłuchaj:

Impreza 15 września. Zapisy do udziału w I Żorskim Cross Triathlonie – Śmieszek 2019 trwają. Warto się pośpieszyć bo limit uczestników wyznaczony przez organizatorów to 150 osób, zostało jeszcze niespełna 50 miejsc.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj