Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapisy na szczepienie przeciwko koronawirusowi. Pierwsze punkty ruszyły w Skrzyszowie i Godowie

Facebook Twitter

Dwa punkty szczepień w naszym regionie już przyjmują zapisy na szczepienie przeciwko SARS-CoV-2. To przychodnie w Skrzyszowie i Godowie. Choć oficjalnie zapisy grupy "1" mają rozpocząć się w piątek (15.01.), to tam chętni już mogą składać deklaracje, po to by w obu punktach móc zaplanować szczepienia w pierwszym etapie.

Fot.pixabay.com

Pracownicy przychodni na terenie gminy Godów chcą zorientować się jak duża grupa osób jest zainteresowana przyjęciem szczepionki, a co za tym idzie ile dawek zamówić, łatwiej będzie też ustalić harmonogram szczepień.

Od każdej osoby, która wstępnie deklaruje chęć zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi brany jest numer telefonu. Po 15 stycznia pracownicy punktu będą oddzwaniać już z konkretnym terminem przyjęcia pierwszej i drugiej dawki. To wyłącznie wewnętrzna decyzja tej poradni, by z wyprzedzeniem przyjmować zapisy. Większość przychodni czeka na dzień 15 stycznia, licząc że do tego czasu zdobędzie jeszcze więcej informacji jak ma przebiegać proces szczepienia i rejestracji pacjentów. W tym tygodniu będą odbywać się jeszcze szkolenia online, na których szefowie poradni mają dowiedzieć się wszystkiego na temat Narodowego Programu Szczepień.

W punktach szczepień na koronawirusa (COVID-19) zlokalizowanych w Gminie Godów przyjmowane są telefoniczne zapisy na szczepienie.

Kontakt:

1) Punkt Szczepień Poradnia lekarza POZ Eugeniusz Brzemia, ul. Wyzwolenia 10, 44-348 Skrzyszów, kom. 661 331 727
2) Punkt Szczepień Poradnia lekarza POZ Eugeniusz Brzemia, ul. 1 Maja 18, 44-340 Godów, tel. 32 4765518, kom. 661 331 727.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj