Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapisy na zajęcia sportowe w Żorach

Facebook Twitter

Trwają zapisy na warsztaty sportowe w MOSiR Żory. To zajęcia dla dwóch grup wiekowych od 8-10 lat i 11-13. Akcja Lato, prowadzona jest pod okiem instruktorów, a uczestnicy zajęć poznają od podstaw aż cztery dyscypliny sportowe: karate, rolki, gimnastykę artystyczną i tenis ziemny.

Na zakończenie każdego cyklu odbędzie się konkurs z nagrodami, a każdy młody sportowiec otrzyma upominek oraz Certyfikat Mistrza Sportowego.

Zajęcia będą odbywały się codziennie w terminach:

  • od 27 do 31 lipca dla dzieci w wieku 8-10 lat
  • od 3 do 7 sierpnia dla dzieci w wieku 11-13 lat

Zgłoszenia są przyjmowane na podstawie wypełnionego oświadczenia oraz po dokonaniu wpłaty w wysokości 100 zł w kasie hali sportowej, mieszczącej się przy ul. Folwareckiej 10 w Żorach. Regulamin dostępny jest tutaj oraz na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach.

Warsztaty będą trwały dwie godziny zegarowe, z przerwą na posiłek – batonik regeneracyjny, owoc, wodę mineralną. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską, a ponadto uczestnicy będą pod opieką pielęgniarki.  Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci obu grup, odbędzie się w środę, 22 lipca o godz. 16.30 w Hali Sportowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj