Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zapisz się na darmowy kurs samoobrony

Facebook Twitter

Nędza zaprasza panie, nie tylko z terenu gminy, na kurs samoobrony. Darmowe zajęcia zaplanowano w sali gimnastycznej miejscowej szkoły. Poprowadzą je instruktorzy z raciborskiego ośrodka Aikido. Przekonują oni, że by się obronić w razie ataku, nie jest potrzebna ani siła, ani kondycja, wystarczy świadomość i znajomość kilku zasad.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie? Bo sytuacje zagrożenia mogą nas spotkać praktycznie wszędzie – na ulicy, klatce schodowej, w windzie, czy w parku.

Na zajęciach z samoobrony panie poznają m.in. niektóre punkty wrażliwe człowieka i nauczą się jak wykorzystywać je w sytuacji zagrożenia. Uczestniczki kursu przekonają się, że nie trzeba dysponować dużą siłą, aby odeprzeć atak.

Panie, bez względu na wiek, zainteresowane zdobyciem wiedzy i umiejętności w zakresie samoobrony, mogą wziąć udział w bezpłatnym kursie 6 marca o godz. 18.00 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nędzy.

Należy zabrać ze sobą strój sportowy: najlepiej długie spodnie, wygodną koszulkę i sportowe obuwie. Zapisy: Urząd Gminy Nędza, ul. Jana III Sobieskiego 5, tel. 32 410 20 18 wew. 45, pokój nr 19.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2020