Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaprezentuj swój stroik, zdobądź nagrodę. Świąteczne dekoracje w kolorach Wodzisławia

Facebook Twitter

Coraz bliżej święta. Już niespełna miesiąc został do Bożego Narodzenia, zmienia się aura za oknem na ten bardziej zimowy krajobraz. By magia tego czasu towarzyszyła nam nieco dłużej, często już z początkiem grudnia stroimy swoje domy.

Wykorzystując moment, kiedy mieszkańcy przygotowują własnoręcznie dekoracje, w Wodzisławiu ogłoszono konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Zgłoszone prace powinny nie tylko nawiązywać do Bożego Narodzenia, ale również do kolorystyki przypisanej miastu, tzn. że stroik powinien zawierać przynajmniej jeden miejski kolor: szary, czerwony lub granatowy. Są aż 4 kategorie, w jakich można startować. Na prace czekają w wodzisławskim magistracie do 13 grudnia.

Oświadczenia można pobrać ze strony internetowej lub odebrać/wypełnić na miejscu w Wydziale Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pok. 101).

Gotowe prace należy złożyć w Wydziale Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pok. 101) wraz z wypełnionym oświadczeniem do 13 grudnia (do godz. 15:00).

W konkursie brać udział mogą wodzisławianie w następujących kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,
  • młodzież od 11. do 18. roku życia,
  • osoby dorosłe,
  • kategoria rodzinna/grupowa (praca grupowa całych rodzin/grup).

Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024