Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Zaprezentujemy efekty naszej ciężkiej pracy w tym sezonie”. Gala Akrobreak w WCK już 22 czerwca

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Akrobreak 22 czerwca, w środę na godz. 17:00. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pt. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

fot.Facebook/Akrobreak

„Akrobreak”

To zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym. Prowadzone są w trzech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard i masters.

To już druga Gala AKROBREAK w Wodzisławskim Centrum Kultury. Już niedługo przed publicznością zaprezentujemy efekty naszej ciężkiej pracy w tym sezonie. Jestem niezwykle dumny ze wszystkich moich tancerzy i akrobatów. Pracujemy już 3 sezon w Wodzisławskim Centrum Kultury, a efektami tej pracy chciałbym się pochwalić. Gala, którą tworzymy jest do tego idealną okazją, ponieważ możemy zaprezentować nasze umiejętności przed osobami, które się ważne w naszym życiu, rodzicami, dziadkami oraz całą naszą społecznością

– mówi Marcin Kost, trener Akrobreak.

Zajęcia „ Akrobreak” to niepowtarzalna okazja do szlifowania i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego i utytułowanego trenera. Marcin Kost łączy swoją wiedzę taneczną i akrobatyczną, a także kreatywność w najbardziej zaawansowane techniki treningowe wykorzystujące minimalny zasób sprzętowy. To trener energiczny, kreatywny i wciąż aktywny tancerz, który swoją postawą potrafi zmotywować każdego do ciężkiej pracy. Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Jego największymi osiągnięciami są m.in. wygrana Redbull BCONE Poland Cypher 2018, top 16 Redbull BCONE Last Chance Cypher w Zurichu 2018, ale także dwa Wicemistrzostwa Świata IDO w show dance jego podopiecznych z Mirażu.

Akrobreak to jedna z najmłodszych sekcji w naszym Amatorskim Ruchu Artystycznym. Propozycja zajęć spotkała się od razu z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ich znakomity poziom i efekty całorocznej pracy. Zapraszam serdecznie na Galę Akrobreak

– mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Grupa Akrobreak zorganizowała we współpracy z Wodzisławskim Centrum Kultury już 3 edycje zawodów z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Ostatnia edycja wydarzenia przyciągnęła 130 zawodników i okazała się wielkim sukcesem.

Sprawdź szczegóły:

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj