Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

„Zaraź nas swoją pasją” – konkurs dla młodzieży

Facebook Twitter

W Rybniku organizowany jest konkurs w ramach realizowanego przez Strefę WzW - Wolnych z wyboru, projektu „Blokowisko, to nie wszystko”. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prace zgłaszać można do 30 listopada br.

Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Do konkursu można zgłosić się indywidualnie.

Konkurs polega na przedstawieniu w jak najciekawszy, oryginalny sposób swojej pasji, zainteresowania np. taniec, teatr, sztuka, muzyka, sport, historia itp. w formie prezentacji multimedialnej lub krótkiego amatorskiego filmu. Plik filmowy musi spełniać poniższe wymagania: zapis w jednym z wymienionych formatów: .avi, .mov, .wmv, .mp4; waga do 15MB.

Materiał filmowy powinien być wykonany w technice cyfrowej (kamera cyfrowa lub telefon komórkowy) i nadesłany pocztą elektroniczną na adres strefawzw@op.pl lub tradycyjną na płycie CD lub DVD w formacie zgodnym z odtwarzaniem Windows Media Player, All Player (dopuszcza się posłanie linku z youtube).

Prace należy wysłać pocztą na adres organizatora:
Strefa WzW, wolnych z wyboru
ul. Łączna 64f
44-200 Rybnik
do 30.11.2014 r. z dopiskiem „Talenty”

Do pracy konkursowej należy dołączyć pełne dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nazwa i adres szkoły lub placówki, wiek, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz nazwę programu odtwarzającego płytę.

Prace oceniać będzie powołane przez organizatora jury. Laureaci konkursu otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w grudniu 2014 r. Wyniki oraz nagrodzone prezentacje zostaną umieszczone na stronie stowarzyszenia www.strefawzw.pl oraz na profilu www.facebook.com/StrefaWzW. Laureaci zostaną dodatkowo powiadomieni telefonicznie.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 531553352 lub pisząc na adres: strefawzw@op.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj