Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zarejestruj się na szczepienie SMS-em

Facebook Twitter

Na szczepienie można zarejestrować się wysyłając SMS. To ważna wiadomość dla osób powyżej 70 roku życia, bo teraz jest ich kolej, by rezerwować terminy szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Uruchomiono specjalny numer telefonu, by przyjmować wiadomości.

fot.pixabay.com

664 908 556

To numer, który jest przeznaczony wyłącznie do rejestracji poprzez SMS-y. Wystarczy wysłać wiadomość o treści SzczepimySie, następnie otrzymuje się wiadomość zwrotną z prośbą o numer PESEL. Kiedy go wyślemy, zostaniemy poproszeni o kod pocztowy, dzięki temu zostanie zaproponowany nam najbliższy termin szczepienia w miejscu, w którym mieszkamy. Następie dostaje się adres placówki i konkretną datę oraz godzinę szczepienia. Wystarczy tylko potwierdzić, że termin odpowiada wysyłając TAK. Dzień przed szczepieniem znowu przyjdzie SMS z przypomnieniem.

Oczywiście jeśli odpiszemy NIE na zaproponowany termin, wyznaczony zostanie inny. Ważne, by zawsze sprawdzić numer telefonu, z którego otrzymujemy wiadomości. Jeżeli będzie inny, lepiej nie odpowiadać. Może to być próba wyłudzenia pieniędzy.

W ten sposób z jednego numeru telefonu można zarejestrować maksymalnie trzy osoby.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj