Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zasnął za kierownicą, wjechał na chodnik i potrącił dwie osoby

Facebook Twitter

42- letnia kobieta i 35- letni mężczyzna w ciężkim stanie trafili do szpitala. Do wypadku doszło w sobotę (25.04.) rano na ulicy Folwareckiej w Żorach. Jak ustaliła wstępnie żorska policja 30- latek wracał z nocnej zmiany i zasnął za kierownicą. Był trzeźwy.

Dzisiaj (25.04.) około 7.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło przy ulicy Folwareckiej. Jak wstępnie ustalili wysłani na miejsce policjanci 30-letni kierowca seata nagle zjechał na chodnik, gdzie potrącił kobietę i mężczyznę. Poszkodowanym w wypadku na pomoc ruszyli świadkowie.

Mundurowi ustalili również, że 30-letni kierowca wracał po nocnej zmianie do domu. Jadąc ulicą Folwarecką zasnął, stracił panowanie nad kierownicą, wjechał na chodnik i uderzył w pieszych. 42-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna, w ciężkim stanie, zostali przetransportowani do szpitala.

Za policja apelujemy o rozsądek za kółkiem:

Zdejmijcie nogę z gazu, bądźcie ostrożni, nie wsiadajcie za kierownicę, gdy ogarnia was zmęczenie. Chwila nieuwagi, nadmierna prędkość, czy inne ryzykowne zachowania, są niejednokrotnie przyczyną wielu tragedii!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lipca 2020