StartW Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia

Zaśpiewał na ślubie siostry i podbił internet. Artysta liczy na powtórkę sukcesu

To była jego druga wizyta w Radio90, pierwsza odbyła się jeszcze w latach 90-tych, gdy prowadził fan club Edyty Górniak. Potem zaczęła się jego przygoda ze śpiewem. Przełomem było zaśpiewanie utworu „Hallelujah” na ślubie siostry w kościele w Boguszowicach:

Zrobiłem niespodziankę swojej siostrze, zaśpiewałem utwór pt. „Hallelujah” w Rybniku-Boguszowicach w kościele św. Barbary. Nie wiedziałem, co mam dać siostrze na prezent z okazji ślubu. Mogłem kupić mikrofalówkę, albo odkurzacz, ale pomyślałem, że to zupełnie do mnie nie pasuje i zaśpiewam. Był to też właściwie pierwszy występ przed moją rodziną, byłem bardzo stremowany, no i zaśpiewałem. Zostało to nagrane amatorsko, zostało to wrzucone w internet i po tych kilku latach jest na moim oficjalnym kanale 12 mln odsłon. Dzięki temu koncertowałem w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i tak naprawdę to dzięki temu to wszystko się zaczęło.

Na początku czerwca premierę miał nowy singiel Damiana Maliszewskiego, teraz pracuje nad nową płytą:

Wybrałem tytuł „Kochaj”, co nas ma inspirować jak nie miłość? Nakręciliśmy na Malcie, wiele dni zdjęciowych, jedenaście dni kręciliśmy, wiatr krzyżował nam plany, więc czasami trzeba było przenosić wszystko na następny dzień. Wstawanie o wschodach słońca, zachodach słońca, bardzo niebezpieczna sytuacja w 2 minucie, 45 sekundzie teledysku można zobaczyć, że prawie spadłem z klifu. Musiałem odskoczyć, kiedy wiatr popchnął mnie do przodu a stałem praktycznie nad przepaścią. Na szczęście żyje.

Zostaw komentarz