Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zatrzymani w czasie włamania do auta w Rybniku

Facebook Twitter

Trzech mężczyzn zatrzymanych w czasie włamania do samochodu w Rybniku. Zuchwali złodzieje „wpadli” na gorącym uczynku, kiedy w centrum miasta, dwóch z nich pchało samochód, a trzeci siedział na miejscu kierującego. Zauważył ich rybniczanin, który natychmiast zadzwonił na numer alarmowy.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

W piątek (31.01.) wszyscy usłyszeli zarzuty, a swoje zachowanie tłumaczyli nadmiarem wypitego alkoholu… Podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia. To mieszkańcy Rybnika i powiatu rybnickiego w wieku 19, 25 i 29-lat.

Do kradzieży samochodu doszło w środę w godzinach nocnych na ulicy Św. Antoniego w Rybniku. Pojazd został skradziony z parkingu, tuż przed blokiem mieszkalnym. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca miasta, który widział, jak dwóch mężczyzn pcha samochód, a trzeci siedzi na miejscu kierującego. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia świadka tego zdarzenia. Policjanci natychmiast udali się w rejon wskazanej ulicy i już na ulicy Ligonia zatrzymali złodziei. Następnego dnia rano mundurowi otrzymali zgłoszenie kradzieży pojazdu od właścicielki samochodu. Podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia. Wszyscy swoje zachowanie tłumaczyli nadmiarem wypitego alkoholu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023