Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zatrzymani za atak na policjantów. Grozi im do trzech lat odsiadki

Facebook Twitter

Atak na policjantów w Rybniku. Mundurowi dwukrotnie interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie odbywała się impreza. Podczas drugiej interwencji na mundurowych rzucili się uczestnicy zabawy.

Policja z Raciborza
FOT. Policja Racibórz

Trzech mężczyzn odpowie za atak na policjantów. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Wandy w Rybniku. Wszystko zaczęło się za głośnej imprezy. Pierwsza z interwencji zakończyła się pouczeniem i domownicy ściszyli muzykę. Natomiast już po godzinie dyżurny komendy otrzymał kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie.

Kiedy policjanci przyjechali pod wskazany adres, okazało się, że trzech agresywnych mężczyzn nie reagowało na polecenia mundurowych. Byli agresywni, znieważali policjantów, chcieli także wyrzucić ich z mieszkania. 34, 35 i 40-latek zostali obezwładnieni i zatrzymani. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Ponadto, w toku czynności okazało się także, że 34-latek posiadał przy sobie substancje zabronione. Mieszkańcy Rybnika, po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024