Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zatrzymany agresywny żorzanin

Facebook Twitter

 30-latek odpowie za znieważenie i atak na dzielnicowych. Wczoraj (20.08.) został zatrzymany podczas interwencji, po tym jak zaatakował policjantów, gdy chcieli go wylegitymować. Mężczyzna w czasie doprowadzania do radiowozu zniszczył też ich pojazd.

Wczoraj (20.08.) po 16.00 dzielnicowi podczas kontroli osób przebywających na kwarantannie na Alejach Wojska Polskiego zauważyli mężczyznę, który spożywał alkohol przed jednym z bloków, tuż przy wejściu do klatki. Kiedy postanowili go wylegitymować spotkali się nie tylko z odmową, ale i bardzo aroganckim oraz wulgarnym zachowaniem.

30-latek oburzony interwencją policjantów zaczął ich wyzywać, był agresywny, a w pewnej chwili odważył się nawet zaatakować mundurowych pięściami. Nie reagował także na polecenia, szarpał się, kopał i pluł na nich, a podczas doprowadzania do radiowozu, kopiąc w lampy pojazdu uszkodził je, gdyż za wszelką cenę chciał uniknąć wizyty na komendzie. Ta jednak była konieczna ze względu na agresywne zachowanie mężczyzny, który ostatecznie został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań.

30-latek wkrótce odpowie za znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej. Poniesie też karę za zniszczenie policyjnego radiowozu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj