Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zawieje, zaśnieży i zamrozi! Wraca ostra zima. Minimum na tydzień!

Facebook Twitter

To będzie zimny i śnieżny tydzień! Już dzisiejszej (06.02.) nocy zacznie padać śnieg, z przerwami ma sypać do najbliższego wtorku. Mocno się ochłodzi.

Przyroda przypomina jaką porę roku mamy. Zima pokaże prawdziwe swoje oblicze. Komunikaty i alerty wydali meteorolodzy. Dzisiaj (06.02.) w nocy w całej południowej Polsce będzie sypał śnieg. Jak informuje Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, od niedzieli do poniedziałkowego poranka –

Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 20 cm do 30 cm. W tym samym czasie przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez wschodni i północno-wschodni wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h.

Razem z opadami śniegu przyjdzie mocne ochłodzenie. Już dzisiejszej nocy temperatura spadnie poniżej pięciu kresek poniżej zera. Każdego dnia nowego tygodnia będzie coraz chłodniej. Najniższą temperaturę termometry wskażą w środowy poranek. Może to być nawet – 20 stopni.

Niska temperatura będzie towarzyszyć nam przez cały tydzień, nawet w dzień będzie grubo poniżej zera.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022