Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zawody pływackie online? Tak, międzynarodowe

Facebook Twitter

W polsko-niemieckiej wirtualnej rywalizacji, biorą udział trzy kluby z powiatów związanych ze sobą oficjalnym partnerstwem: MKS-SMS Victoria Racibórz oraz klub z Märkischer Kreis i drugi z powiatu Elbe-Ester. Pływacy nie mogą jak co roku rywalizować na basenie, dlatego strona niemiecka wyszła z inicjatywą zorganizowania Wirtualnych Zawodów Pływackich.

fot. 526663 \ pixabay.com

W Wirtualnych Zawodów Pływackich poszczególne odcinki trasy zaliczane będą na podstawie ilości przebytych kroków. Konkurs potrwa niespełna miesiąc a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnicy mają również relacjonować za pomocą zdjęć lub nagrań video swoje najbardziej pomysłowe sposoby na osiąganie jak największej liczby kroków. Na finał przygotowany zostanie teledysk.

Zawody ruszyły we wtorek (20.04.).

Zawody e-swimming & twinning pomiędzy:
– SV08 Werdohl reprezentujący niemiecki MÄERKISCHER KREIS
– MKS-SMS Victoria Racibórz reprezentujący POWIAT RACIBORSKI
– SV08 Neptun Finsterwalde z niemieckiego powiatu ELBE-ELSTER

Konkurs potrwa niespełna miesiąc a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnicy mają również relacjonować za pomocą zdjęć lub nagrań video swoje najbardziej pomysłowe sposoby na osiąganie jak największej liczby kroków, z czego ma powstać wieńczący całe wydarzenie teledysk.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj