Zawyją syreny w Czechach. Tak się dzieje raz w miesiącu
3 maja o godzinie 12.00 na terenie Czech będzie sprawdzany system alarmowania mieszkańców. Syreny wyją w każdą pierwszą środę miesiąca.

Szacowany czas czytania: 00:28
To testy syren weryfikujący działanie jednolitego systemu ostrzegania i informowania ludności. Informacje przekazują też władze granicznego Cieszyna.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!
Czytaj także: