Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zbierz załogę! Ruszają wyścigi na smoczych łodziach w Żorach

Facebook Twitter

Wyścigi smoczych łodzi. To będzie jedna z bardziej widowiskowych atrakcji Festiwalu Górnej Odry w Żorach. W rywalizacji w ostatnią sobotę czerwca (26.06.) na stawie Śmieszek, wziąć udział może każdy, wystarczy zebrać załogę złożoną np. z jednej rodziny, zakładu pracy, przedstawicieli jednego zawodu itp. i zgłosić się do udziału. Czas jest do 24 czerwca.

fot.zory.pl

Od 25-27 czerwca odbędzie się pełny atrakcji Festiwal Górnej Odry. Jedną z atrakcji będą wyścigi smoczych łodzi, które po raz pierwszy zagoszczą w Żorach! Wyścigi odbędą się na „Śmieszku” w sobotę, 26 czerwca w godz. 16:00 – 18:00.

Udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu może wziąć zespół złożony np. z: pracowników jednego zakładu pracy; przedstawicieli jednego zawodu (np. nauczycieli, kominiarzy czy taksówkarzy); członków jednej rodziny; przedstawicieli jednej dzielnicy itp.

Każda załoga składa się z 10 wioślarzy (w tym minimum 2 kobiet) oraz bębniarza wystukującego rytm – ta osoba nie wiosłuje. Sternikami łodzi będą natomiast zawodowi wioślarze, przedstawicieli organizatorów, którzy zadbają o bezpieczną zabawę.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia kompletnych załóg (11 osób), zawierających:
– nazwę załogi (np. nazwa firmy),
– imiona i nazwiska zawodników,

trzeba wysłać na adres mailowy bpks@um.zory.pl.

Zgłoszenie przyjmowane są do 24 czerwca. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 43 48 176 w godzinach pracy Urzędu Miasta Żory.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj