Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zbliża się Rybnicka Jesień Kabaretowa

Facebook Twitter

Na początek trochę taki powrót do korzeni. Bo kabaret wywodzi się z teatru. Dlatego tegoroczna Rybnicka Jesień Kabaretowa zaczyna się od spektaklu. Na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej komedia: "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania" - tajemnice alkowy podane z ogromnym poczuciem humoru.

zapowiada Piotr Sobik, jeden z organizatorów RYJKA:

Spektakl w czwartek (15.11.) o godz. 20.30. Wcześniej w rybnickim teatrze One Ryj Show, czyli konkurs dla solistów i stand-uperów. W tym roku zmierzą się: Grzegorz Dolniak, Paulina Potocka, Łukasz Kaczmarczyk i Antoni Gorgoń Grucha. Piątek (16.11.) i sobota (17.11.) to już dni konkursowe w Klubie Energetyka:

-wymieniają Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów i Piotr Sobik. Finał jak zawsze w Teatrze Ziemi Rybnickiej w niedzielę (18.11.). Warto zwrócić uwagę na koncerty specjalne. W poniedziałek (19.11.) również w teatrze: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele:

Początek tego koncertu o godz. 19.30. W ramach tegorocznej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w swoim najnowszym programie „To jest chore…” publiczności pokaże się też Kabaret Młodych Panów. Cały program tegorocznego RYJKA: TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 16 maja 2022