Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

#Zdalna kultura z Cieszyna

Facebook Twitter

Mimo nadzwyczajnej sytuacji „Dom Narodowy” w Cieszynie nie rezygnuje z swojej działalności kulturalnej. Na bieżąco oferuje kulturę online.

senior cieszyn

Projekt #Zdalna Kultura to promocja wydarzeń, warsztatów, koncertów, pochodzących z legalnych źródeł w internecie. Jutro (3.04.) rusza cykl #DomoweGranie, czyli koncerty LIVE transmitowane na facebooku COK-u. Jako pierwszy wystąpi duet Kasia & Błażej. Kolejne pomysły to wideo warsztaty a także propozycje dla najmłodszych. Cieszyński ośrodek nie tylko udostępnia wartościowe treści kulturalne, ale również stara się oferować własne.

W tym trudnym czasie dla artystów chcemy pomóc i promować naszych lokalnych wykonawców, którzy będą dla nas grali koncerty

– mówi szef „Domu Narodowego”. Jako pierwszy wystąpi duet Kasia & Błażej.

Instruktorzy współpracujący z COK przygotowują ciekawe wideo warsztaty, które również są dostępne na fanpage Cieszyńskiego Ośrodka Kultury na Facebooku. Są także propozycje dla najmłodszych – kolorowanki, łamigłówki czy krzyżówki związane z Cieszynem, dające możliwość kreatywnego poznawania Cieszyna i kultury naszego regionu. W szerokiej ofercie online znajdują się także prelekcje podróżnicze oraz wirtualne wycieczki, jest także możliwość obejrzenia prac eksponowanych na wystawach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj