Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zderzenie 5 samochodów na DW 935 w Kobielicach. Skrzynia ładunkowa jednego z pojazdów została wyrwana [FOTO]

Facebook Twitter

Zderzenie pięciu pojazdów na DW 935. Za policją przekazujemy kolejny apel o ostrożność na drogach. Przez kilka godzin była zablokowana droga prowadząca z Pszczyny do Żor. To skutek zdarzenia drogowego, którego sprawca był mieszkaniec powiatu wodzisławskiego.

fot.pszczyna.policja.gov.pl

Wczoraj (24.02.) około 8:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kobielicach. W zdarzeniu udział brało aż pięć pojazdów. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem dostawczym marki Kia jechał w kierunku Żor. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z czterema samochodami, które jechały z przeciwka. W wyniku zderzenia skrzynia ładunkowa jednego z pojazdów została wyrwana. Całość ładunku wysypała się na jezdnię. Na szczęście, żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny.

Sprawca zdarzenia to 66-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi. Droga na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin. Na czas pracy służb ratunkowych, policjanci wytyczyli objazdy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024