Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żelazny Szlak Rowerowy z kolejnym wyróżnieniem w tym roku

Facebook Twitter

Gminy Zebrzydowice, Godów, a także miasto Jastrzębie odnotowały kolejny sukces i odebrały wyróżnienie specjalne Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego: w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2021 roku.

fot.facebook.com/slaskie

Przypomnijmy, że jastrzębski odcinek szlaku zwyciężył także w plebiscycie publiczności. Uroczystość odbyła się w Muzeum Śląskim w Katowicach. Dodajmy, że II miejsce i 20 tysięcy złotych trafiło do przedstawicieli realizacji pn. „Adaptacja z przebudową budynku dawnego spichlerza w Gminie Hażlach na budynek muzealny pod nazwą Dom Przyrodnika wraz z zagospodarowaniem terenu”. Zwyciężyło Centrum Usług Społecznych w Zabrzu.

fot.facebook.com/slaskie

Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2020/2021

W Muzeum Śląskie uroczyście rozstrzygnięto konkurs zorganizowany pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego #JakubChełstowski w kategorii Najlepszej Przestrzeni Publicznej 2020/2021

  • I Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego w wysokości 40 tys. zł. otrzymała realizacja „Centrum Usług Społecznych w Zabrzu”
  • II Nagrodę, w wysokości 20 tys. zł. wręczono przedstawicielom realizacji pn. „Adaptacja z przebudową budynku dawnego spichlerza w Gminie Hażlach na budynek muzealny pod nazwą Dom Przyrodnika wraz z zagospodarowaniem terenu (etap I)”.
  • Wyróżnienie specjalne Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz nagrodę publiczności otrzymała realizacja „Żelazny Szlak Rowerowy”

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj