Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zginął kolejny motocyklista w regionie

Facebook Twitter

Kolejny tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty, informuje cieszyńska policja. W piątkowy (10.07.) wieczór miał miejsce kolejny, tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Na odcinku drogi krajowej DK 81 w Bąkowie 40-latek utracił panowanie nad motocyklem, uderzył w znak i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej DK 81 w Bąkowie, na prawoskrętnym łuku drogi, około godziny 21:40. Kierujący motocyklem 40-letni mieszkaniec Tychów z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni, uderzył w znak drogowy a następnie doprowadził do wywrócenia pojazdu.

Niestety, i tym razem resuscytacja nie pomogła. 40-letni mieszkaniec Tychów zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z cieszyńskiej drogówki, wspierani przez technika kryminalistyki. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin.

Dodać należy, że w związku z tym tragicznym wypadkiem policjanci odnotowali inne, bardzo niebezpieczne, ale nie tak drastyczne zdarzenie. Element mocujący znak, w który uderzył motocyklista, wpadł na jezdnię. Najechał na niego samochód osobowy. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmą się śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. To już kolejny poważny wypadek z udziałem motocyklisty w ciągu sezonu. Miesiąc temu, na tej samej drodze, miała miejsce podwójna tragedia. Tylko w jedno popołudnie zginęło dwóch motocyklistów, a jedna osoba została ciężko ranna.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2020