Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zgłoś się do udziału w Nocnym Biegu Ulicznym w Czerwionce-Leszczynach!

Facebook Twitter

Wciąż jeszcze można dołączyć do zapisanych uczestników. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czeka do jutra (6.09.). Zgłaszać mogą się osoby dorosłe. Rywalizować będą w kilku kategoriach wiekowych.

fot. SAM7682 \ pixabay.com

Trasa poprowadzona zostanie ulicami Czerwionki, start i meta na ulicy 3 Maja obok Hali Targowej. A sam bieg w sobotę (8.09.). Zapowiada Dariusz Luks z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach:

Myślę, że będzie to fajna atrakcja dla mieszkańców naszej gminy Czerwionki-Leszczyny. Biegamy tutaj ulicą 3 Maja, ulicą Wolności (…). Na pewno każdy chętny z mieszkańców, kto będzie chciał zobaczyć może wyjść na ulicę i kibicować naszym mieszkańcom. Te ulice będą zamknięte, z góry przepraszamy za to. Takie jest życie, żeby ktoś mógł się chwilę pobawić w biegu, to inni mieszkańcy muszą pocierpieć, ale są objazdy, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Dariusz Luks dodaje, że nocne bieganie ma swój urok:

Na pewno jest to atrakcja. Nie jest to przy słoneczku dziennym, ale w nocy przy lampach. Myślę, że na pewno jest to inny bieg. 10 kilometrów, 4 pętle. Trasa jest atrakcyjna.

To już 7. edycja biegu, w ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 300 zawodników. Jeśli nie zostanie wyczerpany limit biegaczy będzie jeszcze można zgłosić swój udział w dniu zawodów, biuro będzie czynne od godz. 17.00 do godz. 20.00. Strat o godz. 20.30.

Zapisy TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2021