Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zielony Dzień Zdrowia

Facebook Twitter

„Żyj zdrowo, bądź eko” – takie hasło przyświeca wydarzeniu, zaplanowanemu na niedzielę (26.10.) w Galerii Jastrzębie. Osoby odwiedzające w ten dzień centrum handlowe będą mogły skorzystać z darmowych porad specjalistów.

W ramach Zielonego Dnia w Jastrzębiu zorganizowane zostaną mini-targi zdrowia i urody oraz warsztaty ekologiczne dla dzieci. W galerii pojawią się stoiska, przy których będzie można skonsultować się z podologiem – specjalistą od schorzeń stóp oraz wykonać ozonową dezynfekcję obuwia. Do dyspozycji klientów będzie również dietetyk, kosmetolog oraz fryzjer, który opowie, jak dbać o włosy.

Porad w zakresie problemów z kręgosłupem udzieli fizjoterapeuta, a studio fitness zaprezentuje działanie kapsuły odchudzającej i redukującej cellulit. Pojawią się także stoiska degustacyjne ze zdrową żywnością.

Zielony Dzień Zdrowia jest także okazją do tego, by poszerzyć wśród dzieci wiedzę z zakresu ekologii. Podczas manualnych warsztatów najmłodsi będą malować płócienne torby, tworzyć zabawki z gazet i pudełek oraz biżuterię z makaronu; nauczą się także sadzić rośliny w doniczkach oraz wezmą udział w mini-quizach z wiedzy o ekologii.

Zielony Dzień Zdrowia trwać będzie w niedzielę (26.10.) od godziny 10:00 do 18:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021